Xtreme Fusion baltas gelis (30g)

5996487072850

Nauja prekė

Naujiena! Xtreme Fusion gelis (30 g)


Revoliucinis produktas !!!

Naujos kartos, nekaitinantis, tankus akrilgelio statybinis gelis, kuris lengvai formuojamas. Tai gelis, kurį modeliuojame kaip akrilą, tačiau stingsta kaip gelis. Po polimerizacijos šis gelis tampa lankstus kaip klasikinis gelis, tačiau jo stiprumas prilyginamas akrilui. Po sustingimo nuvalome lipnumą ir suteikiame nagui formą dildės pagalba.

Naujas buteliuko dizainas užtikrina švarų darbą, kadangi į buteliuko vidų nepatenka dulkės. Tikslus dozavimas: pakankamas medžiagos kiekis uždedamas tiesiai ant nago, taip neprarandama medžiagų. Nagų modeliavimas tampa greitesnis, lyginant su geliu ar akrilu. Bazinio sluoksnio nebereikia.

Nagus formuokite naudodami tik lipnumo valiklį  Cleanser, nes jis negali sukelti alerginės reakcijos ir neturi nemalonaus kvapo.

Xtreme Fusion Gel yra 3 populiariausių  spalvų: kamufliažinis, skaidrus ir baltas.


Statybinis akrilgelis (Crystal Nails)

Naudojimas: Su specialia metaline mentele uždėti reikiamą kiekį ant nago. Panardinti teptuką į lipnumo skystį ir švelniai spaudžiant, paskirtstyti gelį ant nago plokštelės. Suformuotą nagą laikyti po lempa 30s. Tuomet nuvalyti valomuoju skysčiu. Dilde sulyginti nago paviršių. Probleminiems klientams po lempa laikyti 60s.produktas naudojamas po paruošiamųjų skysčių,formuojame visą nagą ar tik jo dalį. Kiekvieną sumodeliuotą sluoksnį iškaitinti lempoje (UV lempa 2 min, LED 1 min.). Nuvalyti lipnumą, suteikti formą. Padarius dizainą nagų padengti viršutiniu geliniu sluoksniu. Iškaitinti lempoje.

Laikymas

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 24 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

Crystal Nails, United States of America. 

Kilmės šalis: JAV

Ingredients

Acrylates Copolymer, Trimethylolpropa neTriacrylate, Ethyl Methacrylate, PTO, Trimethylbenzoyl diphenylphosphine oxide

Video pamoka


Parašyti atsiliepimą

Xtreme Fusion baltas gelis (30g)

Xtreme Fusion baltas gelis (30g)