Ice Cover pink Builder gel 50 ml

1362693

Nauja prekė

Pridėti prie pageidavimų

Kamufliažinis statybinis gelis, kuriuo formuojame nagą. Dėl didelės pigmentacijos bei tekstūros šis gelis yra tinkamas dengti nagą vien šiuo geliu, juo sukuriamas rožinės (nude) spalvos įvaizdis.

Kamufliažinis statybinis gelis

Naudojimas: produktas naudojamas po paruošiamųjų skysčių bei bazės,formuojame visą nagą ar tik jo dalį. Kiekvieną sumodeliuotą sluoksnį iškaitinti lempoje (UV lempa 2 min, LED 1 min.). Nuvalyti lipnumą, suteikti formą. Padarius dizainą nagų padengti viršutiniu geliniu sluoksniu. Iškaitinti lempoje.

Laikymas

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 24 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

NC Beauty

Kilmės šalis: Švedija

Ingredients

Polyurethane acrylate Oligomer, DI-HEMA TRIMETHYLHEXYL DICARBAMATE, Isobornyl Methacrylate, 2-Hydroxyethyl Methacrylate, HEMA, 2-Methylprop-2-Enoic Acid, Trimethylolpropa-ne Trimethacrylate, Tripropylene Glycol Diacrylate

Parašyti atsiliepimą

Ice Cover pink Builder gel 50 ml

Ice Cover pink Builder gel 50 ml