PREKIŲ KATEGORIJOS

Kategorijos

Sumažinta kaina! Cool top viršutinis gelio sluoksnis 8 ml

Cool top viršutinis gelio sluoksnis 8 ml

5996487074847

Nauja prekė

Pridėti prie pageidavimų

Super blizgus, ereikia nuvalyti lipnumo, minštas, negelstantis, ilgai išlieka blizgus. Tinka naudoti ant gelio,akrilo, Crystalac gelinio lako.

Viršutinis sluoksnis be lipnumo (Crystal Nails)

Naudojimas: Nulakavus ilgalaikiu geliniu laku, ar sumodeliavis gelinius ar akrilinius nagus, lakuojame viršutinį sluoksnį, džioviname 2 min UV spinduliuose ir 1 min LED spinduliuose.

Laikymas

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 24 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

Crystal Nails, United States of America. 

Kilmės šalis: JAV

Ingredients

Aliphatic Urethane Acrylate, 2-hydroxyethyl methacrylate, Pentaerythritol tetrakis(3- mercaptopropionate), 2-(4-Benzoyl-3- Hydroxyphenoxy) Ethyl Acrylate

Parašyti atsiliepimą

Cool top viršutinis gelio sluoksnis 8 ml

Cool top viršutinis gelio sluoksnis 8 ml