PREKIŲ KATEGORIJOS

Kategorijos

Nauja Sumažinta kaina! Strong bazinis gelis - ROSE

Strong bazinis gelis - ROSE

12,00 €

-25%

16,00 € su PVM

5698757

Nauja prekė

Pridėti prie pageidavimų

Itin stiprus bazinis sluoksnis, kurį galima naudoti prieš gelį ar ilgalaikį gelinį laką. Šią bazę galima tepti storesniu sluoksniu.

Bazinis sluoksnis Strong

Naudojimas: Po paruošiamųjų skysčių plonai ar išlyginant nago plokštelę tepame bazę, džioviname 2 min UV spinduliuose ir 1 min LED spinduliuose. Iškaitinus lakuojame ilgalaikiais geliniais lakais ir perdengiame viršutiniu sluoksniu.

Tirštas, todėl lengva išlyginti nago plokštelę

Laikymas

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 24 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

NC Beauty

Kilmės šalis: Švedija

Ingredients

Polyurethane Acrylate Oligomer, Isobornyl Methacrylate, Monomethacrylate, 2-Hydroxyethyl Methacrylate, Ethyl Phenyl(2,4,6- trimethylbenzoyl) Phosphinate,

Parašyti atsiliepimą

Strong bazinis gelis - ROSE

Strong bazinis gelis - ROSE