PREKIŲ KATEGORIJOS

Kategorijos

Sumažinta kaina! Bazinis gelis Base gel 15 ml

Base - Gelinio lako pagrindas 15 ml

5996487006381

Nauja prekė

Pridėti prie pageidavimų

Bazinis sluoksnis (Crystal Nails)

Naudojimas: Po paruošiamųjų skysčių plonai tepame bazę, džioviname 2 min UV spinduliuose ir 1 min LED spinduliuose. Iškaitinus modeliuojame gelinius nagus.

Laikymas

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 24 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

Crystal Nails, United States of America. 

Kilmės šalis: JAV

Ingredients

Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, 2-Propenoic Acid, 2-Methyl-, (Tetrahydro-2- Furanyl) Methyl Ester, Isobornyl Methacrylate, 1,2-Propanediol, Monomethacrylate, n-Butyl Acetate, Propyl Acetate, Diphenyl(2,4,6- trimethylbenzoyl) Phosphine Oxide

 

Parašyti atsiliepimą

Base - Gelinio lako pagrindas 15 ml

Base - Gelinio lako pagrindas 15 ml