PREKIŲ KATEGORIJOS

Kategorijos

Sumažinta kaina! Viršutinis gelio sluoksnis 15 ml (Easy of Top gel)

Easy Off - Viršutinis gelio sluoksnis 15 ml

14,34 €

-25%

19,12 € su PVM

5996487002420

Nauja prekė

Pridėti prie pageidavimų

Minkštesnis, blizgesnis tirpinamasis viršutinis gelio sluoksnis. Gali būti naudojamas ant „One Step Crystalac” gelinio nagų lako kaip viršutinis sluoksnis. Naudojimas: lakuokite plonu sluoksniu, laikykite UV spinduliuose 2-3 minutes. Nuvalykite lipnų sluoksnį.

Ilgalaikio lako viršutinis sluoksnis (Crystal Nails)

Naudojimas: Minkštesnis, blizgesnis tirpinamasis viršutinis gelio sluoksnis. Gali būti naudojamas ant „One Step Crystalac” gelinio nagų lako kaip viršutinis sluoksnis. Nuvalykite lipnų sluoksnį. Džioviname lempoje UV – 2 min, LED – 1 min.

Laikymas

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 24 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

Crystal Nails, United States of America. 

Kilmės šalis: JAV

Ingredients

Polyurethane acrylate oligomer, 2-Hydroxyethyl Methacrylate, 1,2-Propanediol, monomethacrylate, Isobornyl methacrylate

Parašyti atsiliepimą

Easy Off - Viršutinis gelio sluoksnis 15 ml

Easy Off - Viršutinis gelio sluoksnis 15 ml

Priedai