PREKIŲ KATEGORIJOS

Kategorijos

Sumažinta kaina! Skaidrus gelis 5 ml (Builder Clear I Gel)

Skaidrus gelis 5 ml (Builder Clear I Gel)

8,69 €

-25%

11,58 € su PVM

5999553510003

Nauja prekė

Pridėti prie pageidavimų

Skaidrus gelis Builder (Crystal Nails)

Skaidrus, tirštas, vienos fazės gelis. Dėl gelio tirštumo galima lengviau suformuoti nago C išlenkimą. Stipriai sukimba su nago plokštele, yra plastiškas, ledo mėlynumo spalvos gelis, turi intensyvios spalvos atspalvį, nereikia naudoti bazės

Naudojimas: produktas naudojamas po paruošiamųjų skysčių bei bazės, galima prailginti nago plokštelę, sumodeliuoti visą nagąKiekvieną sumodeliuotą sluoksnį iškaitinti lempoje (UV lempa 2/3min). Nuvalyti lipnumą, suteikti formą. Padarius dizainą nagų padengti viršutiniu geliniu sluoksniu. Iškaitinti lempoje.

Laikymas

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 24 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

Crystal Nails, United States of America. 

Kilmės šalis: JAV

Ingredients

Polyurethane acrylate oligomer, Di-HEMA Trimethylhexyl Dicarbamate, Trimethylolpropa ne trimethacrylate ester, 2-Propenoic acid, Acrylic Acid

Parašyti atsiliepimą

Skaidrus gelis 5 ml (Builder Clear I Gel)

Skaidrus gelis 5 ml (Builder Clear I Gel)