PREKIŲ KATEGORIJOS

Kategorijos

Sumažinta kaina! Royal gelis 06

Royal gelis 06

9,22 €

-35%

14,19 € su PVM

5996487018551

Nauja prekė

Pridėti prie pageidavimų

Spalvotas gelis neturintis lipnumo (Crystal Nails)

Naudojimas: produktas naudojamas padengti visą sumodeliuotą nagą ar tik jo laisvą nago kraštą. Produkto nedidelį kiekį užtepti ant nago norimos vietos, iškaitinti lempoje UV 2-3 s., LED 1 min., užlieti skaidrų gelį ar tik užtepti viršutinį sluoksnį.

Taip pat dėl Royal spalvotų gelių aukštos pigmentacijos juos galima naudoti nagų dailei: subtiliems 3D efektams išgauti ar gelio tapybai. Džiovinimo laikas: 2-3 minutes priklauso nuo UV lempos, LED: 1-2 min CN patarimas: jeigu norite padengri akrilinius nagus su spalvotais Royal geliais, svarbu naudoti jungiamąjį sluoksnį tarp dviejų skirtingų sistemų. Nutepkite akrilinių nagų pavirškų su Cool Top viršutiniu gelio sluoksniu, džiovinkite 20-30sec, kad visiškai neprarastų lipnaus sluoksnio, tada nupoliruokite su blokeliu ir tepkite Royal spalvotą gelio sluoksnį. Taip pat galite naudoti Royal spalvotą gelį, šioms technikos: cukraus efektui, smėlio efektui, velvetiniam efektui. Kiekis: 4,5ml.

Laikymas

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 24 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

Crystal Nails, United States of America. 

Kilmės šalis: JAV

Ingredients

Polyurethane acrylate oligomer, Di-HEMA trimethylhexyl dicarbamate, Titanium Dioxide, Aluminum powder, D & C yellow #10, Iron powder, SILVER

Parašyti atsiliepimą

Royal gelis 06

Royal gelis 06