PREKIŲ KATEGORIJOS

Kategorijos

Sumažinta kaina! Cover refill gelis 50ml

Cover refill gelis 50ml

5996487053903

Nauja prekė

Pridėti prie pageidavimų

Cover refill gelis  Statybinis ir kamufliažinis gelis viename. Galite naudoti nago plokštės prailginimui arba visam nagui padengti. Dvifazis gelis: tepame pirma Base gelio pagrindą. Švelnios rožinės spalvos. Vidutinio tirštumo. Paprasta naudoti. Sutaupykite laiko sau ir klientėms. Džiovinimo laikas: UV lempoje 2-3min, LED lempoje 1-2min.

Kamufliažinis statybinis gelis (Crystal Nails)

Naudojimas: produktas naudojamas po paruošiamųjų skysčių bei bazės,formuojame visą nagą ar tik jo dalį. Kiekvieną sumodeliuotą sluoksnį iškaitinti lempoje (UV lempa 2 min, LED 1 min.). Nuvalyti lipnumą, suteikti formą. Padarius dizainą nagų padengti viršutiniu geliniu sluoksniu. Iškaitinti lempoje.

Laikymas

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 24 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

Crystal Nails, United States of America. 

Kilmės šalis: JAV

Ingredients

Polyurethane acrylate Oligomer, DI-HEMA TRIMETHYLHEXYL DICARBAMATE, Isobornyl Methacrylate, 2-Hydroxyethyl Methacrylate, HEMA, 2-Methylprop-2-Enoic Acid, Trimethylolpropa-ne Trimethacrylate, Tripropylene Glycol Diacrylate

http://lt;a href=www.youtube.com/watch?v=nrzXO_AJo14;http://www.youtube.com/watch?v=nrzXO_AJo14lt;/a; 

Įvertinimas 
2017-01-04

I

Geras

Parašykite savo atsiliepimą!

Parašyti atsiliepimą

Cover refill gelis 50ml

Cover refill gelis 50ml