Builder Base - Gelinio lako pagrindas 4 ml

5996487055099

Nauja prekė

Pridėti prie pageidavimų

Bazinis sluoksnis Builder (Crystal Nails)

Naudojimas: Po paruošiamųjų skysčių plonai ar išlyginant nago plokštelę tepame bazę, džioviname 2 min UV spinduliuose ir 1 min LED spinduliuose. Iškaitinus lakuojame ilgalaikiais geliniais lakais ir perdengiame viršutiniu sluoksniu.

Tirštas, todėl lengva išlyginti nago plokštelę

Laikymas

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 24 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

Crystal Nails, United States of America. 

Kilmės šalis: JAV

Ingredients

Polyurethane Acrylate Oligomer, Isobornyl Methacrylate, 1,2-Propanediol, Monomethacrylate, 2-Hydroxyethyl Methacrylate, Ethyl Phenyl(2,4,6- trimethylbenzoyl) Phosphinate, 2-Propenoic acid

Parašyti atsiliepimą

Builder Base - Gelinio lako pagrindas  4 ml

Builder Base - Gelinio lako pagrindas 4 ml