PREKIŲ KATEGORIJOS

Kategorijos

Sumažinta kaina! lace gelis rožinis 3ml

lace gelis rožinis 3ml

5996487059479

Nauja prekė

Nagų dailės gelis (Crystal Nails)

Naujas nagų dailės gelis - Lace gelis. Tirštas gelis, kuris leidžia formuoti dizainus neribotą laiką.

Naudojimas: Šį nepaprastą nėrinių dizainą yra ypač paprasta atlitki su LACE geliu. Pakabiname su mentele gelio iš indelio ir uždedame ant suformuoto nago. Išlyginame gelio sluoksnį su 3D mini arba 3D teptuku, suvilgytame lipnaus sluoksnio nuėmėju. Adatėles pagalba sukuriame norimus raštus. Nereikia nuvalyti lipnaus gelio sluoksnio. Formuoti dizainus ant pilnai iškaitinto viršutinio gelio sluoksnio. Galite pasirinkti iš šešių spalvų: balta, persikinė, rožinė, mėtinė, tamsiai violetinė, juoda. Džiovimo laikas: UV lempoje 2-3 minutės, LED lempoje 1-2 minutės.

Laikymas

Laikykite sausoje vietoje, 5–25 °C temperatūroje. Laikykite atokiau nuo šilumos šaltinių ir tiesioginių saulės spindulių. Produktas išlaiko savo savybes tik tinkamai laikomas nepažeistoje pakuotėje. Laikykite produktą originalioje pakuotėje.

Rekomenduojama sunaudoti per 24 mėn. nuo atidarymo dienos. 

Dėmesio! 

Tik išoriniam naudojimui. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Nenurykite, neįkvėpkite. Patekus į akis, nuplaukite dideliu kiekiu vandens. Esant alergijai vienam ar keliems ingredientams, nenaudokite. Nenaudokite produkto, jeigu jo pakuotė pažeista. Dėl ingredientų kilmės, skirtingų partijų produkto išvaizda gali skirtis – tai neturi įtakos produkto kokybei.

Gamintojas

Crystal Nails, United States of America. 

Kilmės šalis: JAV

Ingredients

Polyurethane Acrylate Oligomer, 2-Propenoic acid, homopolymer, 2-Hydroxyethyl Methacrylate, HEMA, Phenyl Bis(2,4,6- Trimethylbenzoyl)-Phosphine Oxide

Parašyti atsiliepimą

lace gelis rožinis 3ml

lace gelis rožinis 3ml