PREKIŲ KATEGORIJOS

Kategorijos

Dailės kursas - plonos linijos

Dailės kursas - plonos linijos

Dailės kursas - plonos linijos

Saloninis dailės seminaras ❤️

Seminaro metu išmoksite:
✔️Medžiagų parinkimas,jų konsistencijos
✔️Teptukų parinkimas
✔️PLONŲ linijų piešimas
✔️Folijų, blizgučių panaudojimą
✔️Akmenukų inhrustacijos
✔️Ornamentų piešimas
✔️Greitų, saloninių dizainų sukūrimas

Nagučių dailės pagrindas yra plonos linijos. Gal susiduriate su problemomis piešiant plonas linijas? O gal TU naujokė ir nesudėtingais dizainais nori prisitraukti naujų klienčių? ???? Tuomet šis seminaras kaip tik TAU ????❤️

Visos priemonėmis pasirūpinsime mes, Jums tereikės atsinešti teptukus, jei jų neturėsite, bus galima įsigyti su 25 % nuolaida ????

Kaina 70Eur

Vienos dienos seminaras nuo 9val iki 15val.

Kursas siūlomas pradedantiesiems.

Nuo rugsėjo 13 d. pagal LR Vyriausybės nutarimą mokinėms ir modeliams privaloma pateikti GP ,vakcinacijos/persirgimo/antikūnių/neigiamo PGR ar greitojo antigenų testo rezultatą ar kitą dokumentą.

SERTIFIKATŲ įteikimas. Išduodami sertifikatai anglų kalba, tinkami darbui visoje Europoje.
Sudaroma grupė: nuo 2 iki 6 asmenų.
Adresas: J.Dailidės g 9A, Marijampolė - INTRO Grožio mokykla

Registracija: 8 655 53887

Mokėjimo būdai: bankinis pavedimas arba grynieji pinigai. Avansas mokamas banko pavedimu per 3 dienas į UAB "Osena" banko sąskaitą LT807300010137292319. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti vardą, pavardę, kontaktinį numerį bei kurso datą, kuriame dalyvausite. Grynieji: atnešti į Vytauto g48a., Marijampolė -  Intro grožio salonas. Avansas negrąžinamas, jei kursuose nedalyvavote dėl savo kaltės. Likusi dalis sumokama pirmą kursų dieną. Registracijos atsisakymas galimas likus 5 dienoms iki kursų pradžios. Atsisakius dalyvauti kursuose vėliau – pinigai negrąžinami. Seminarui neįvykus avansas grąžinamas per 5 darbo dienas, arba galite panaudoti kitam seminarui, ar įsigyti Crystal Nails priemonių.