PREKIŲ KATEGORIJOS

Kategorijos

Aparatinis ir kombinuotas manikiūras su ilgalaikiu lakavimu

Aparatinis ir kombinuotas manikiūras su ilgalaikiu lakavimu

Aparatinis ir kombinuotas manikiūras su ilgalaikiu lakavimu


Kursas trunka 1 dieną nuo 9 iki 16 val (jei reikia ir ilgiau). Kursų metu plačiai išdėstoma teorija, kuri apima ne tik aktualius higienos normų paaiškinimus, bet ir darbo su freza subtilybes, nago ir odos sandarą. Išsiaiškiname darbo su skirtingais odos tipais metodiką, apžvelgiame odos ligas. Gilinamės į aparatinio manikiūro technologiją, parenkame tinkamus antgalius. Aptariame naujausias nagų dizainų tendencijas, išmokstame ne tik tobulo, nepriekaištingo manikiūro paslapčių, bet ir nagų nuotraukų pateikimo socialinės medijos erdvėje. Šio kurso metu išmoksite nagų plokštelės išlyginimo, sustiprinimo, prailginimo subtilybių. Svarbiausia, jog po kurso mokėsite ilgalaikį gelinį laką lakuoti po odele. Taip pat kursų metu sužinosite daug naudingos informacijos, kuri buvo sukaupta per ilgus praktikos metus.
Reikalavimai:

• Visomis priemonėmis pasirūpiname mes, mokiniui nereikia atsinešti jokių priemonių
• Mokinys į kursus atvyksta 9 val, modelis 10 val.
• Reikalingas modelis ( mokinys susiranda modelį)
• Yra galimybė įsigyti visas priemones su nuolaida skirta mokiniams

Kaina 90Eur

Kursas siūlomas pradedantiesiems.

Nuo rugsėjo 13 d. pagal LR Vyriausybės nutarimą mokinėms ir modeliams privaloma pateikti GP ,vakcinacijos/persirgimo/antikūnių/neigiamo PGR ar greitojo antigenų testo rezultatą ar kitą dokumentą.

SERTIFIKATŲ įteikimas. Išduodami sertifikatai anglų kalba, tinkami darbui visoje Europoje.
Sudaroma grupė: nuo 2 iki 6 asmenų. Modeliukus privaloma atsivesti patiems. Priemonės:  Kursų metu mes suteikiame visas medžiagas ir priemones. Taip pat suteikiame galimybę visas medžiagas bei priemones įsigyti su 25% nuolaida.

Kursus veda tarptautinės Crystal Nails mokytojos Reda Svygrienė ir Jolanta Valančienė
Adresas: J.Dailidės g 9A, Marijampolė - INTRO Grožio mokykla

Registracija: 8 655 53887

Mokėjimo būdai: bankinis pavedimas arba grynieji pinigai. Avansas mokamas banko pavedimu per 3 dienas į UAB "Osena" banko sąskaitą LT807300010137292319. Mokėjimo paskirtyje būtina nurodyti vardą, pavardę, kontaktinį numerį bei kurso datą, kuriame dalyvausite. Grynieji: atnešti į Vytauto g48a., Marijampolė -  Intro grožio salonas. Avansas negrąžinamas, jei kursuose nedalyvavote dėl savo kaltės. Likusi dalis sumokama pirmą kursų dieną. Registracijos atsisakymas galimas likus 5 dienoms iki kursų pradžios. Atsisakius dalyvauti kursuose vėliau – pinigai negrąžinami. Seminarui neįvykus avansas grąžinamas per 5 darbo dienas, arba galite panaudoti kitam seminarui, ar įsigyti Crystal Nails priemonių.